Lady Sports Soest

Reformer Pilates

Nieuwe Reformer Pilates lessen bij Lady Sports Soest! Bekijk onze tarieven en schrijf je in!

Persoonlijke Aandacht

Onze trainers bieden persoonlijke begeleiding om jouw fitnessdoelen te bereiken.

Flexibele Roosters

Plan je trainingen op tijden die jou het beste uitkomen.

Over Reformer Pilates

Reformer Pilates is een krachtige en moderne trainingsvorm waarbij je werkt met de Reformer: een speciaal Pilates-apparaat met een beweegbare kar, veren en touwen. Door gecontroleerde weerstand en ondersteuning train je je lichaam effectief én veilig.

Deze training versterkt je spieren, verbetert je flexibiliteit en houding en helpt je werken aan een sterk, soepel en gebalanceerd lichaam. Dankzij de instelbare weerstand is Reformer Pilates geschikt voor elk niveau en voor iedereen.

De methode is ontwikkeld door Joseph Pilates, met als doel lichaam en geest in balans te brengen. De Reformer maakt de oefeningen intensiever waar nodig, maar ook toegankelijk voor wie rustig wil opbouwen of herstelt van een blessure.

In onze Reformer Pilates sportschool begeleiden ervaren instructeurs je persoonlijk. Of je nu sterker wilt worden, klachtenvrij wilt bewegen of gewoon tijd voor jezelf wilt nemen: wij stemmen elke training af op jouw doelen.

Voor wie is Reformer Pilates geschikt?

Reformer Pilates is ideaal voor:

  • Beginners die veilig en verantwoord willen starten met trainen
  • Vrouwen die herstellen van een blessure of werken aan revalidatie
  • Sporters die hun kracht, stabiliteit en mobiliteit willen verbeteren

👉 Klaar om het zelf te ervaren? Boek een proefles en ontdek wat Reformer Pilates voor jouw lichaam kan doen.

Bestel direct je rittenkaart

1 week geldig
10 weken geldig
20 weken geldig
40 weken geldig

Reformer Pilates Rooster

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
08.30 RP Wanja09.00 RP Sofie08.30 RP Jolanda09.00 RP Mirjam08.30 RP Wanja09.00 RP Catarina
10.00 RP Sofie
12.30 RP Catarina
13.30 RP Catarina
19.00 RP Fleur19.00 RP Iris
20.00 RP Mirjam20.00 RP Fleur
Maandag
08.30 RP Wanja
12.30 RP Catarina
13.30 RP Catarina
20.00 RP Mirjam
Dinsdag
09.00 RP Sofie
10.00 RP Sofie
19.00 RP Fleur
20.00 RP Fleur
Woensdag
08.30 RP Jolanda
19.00 RP Iris
Donderdag
09.00 RP Mirjam
Vrijdag
08.30 RP Wanja
Geen verdere lessen
Zaterdag
09.00 RP Catarina
10.00 RP Catarina
Zondag
Geen lessen

Ervaringen van Onze Klanten

“Dankzij de personal training bij Lady Sports Soest voel ik me fitter dan ooit. De trainers zijn geweldig en motiveren me elke sessie opnieuw!”

Sophie de Vries

“De persoonlijke aandacht en op maat gemaakte trainingsschema’s hebben mijn fitnessdoelen bereikbaar gemaakt. Ik ben zo blij dat ik hier ben begonnen!”

Emma Jansen

“Lady Sports Soest biedt een inspirerende omgeving waar ik me op mijn gemak voel. De resultaten spreken voor zich, ik voel me sterker en gezonder.”

Lisa Bakker

“De variatie in de trainingen houdt het leuk en uitdagend. De trainers zijn deskundig en ondersteunen je bij elke stap.”

Anouk van Dijk

word lid

Ervaar zelf de voordelen van onze Reformer Pilates lessen en zet de eerste stap naar een gezondere levensstijl. Schrijf je nu in en ontdek hoe Lady Sports Soest je kan helpen je doelen te bereiken!